На Черкащині виявили школярку, яка грала в «Синій кит»

На Черкащині виявили школярку, яка грала в «Синій кит»

12-річна школярка приєдналася до гри «Синій кит». Встигла виконати кілька перших завдань. Батьки помітили дивну поведінку дитини і звернулися в поліцію.

Це сталося у місті Звенигородка Звенигородського району Черкаської області.

«До нас звернулася бабуся дівчинки. Сказала, що 12-річна дитина грає у якусь незрозумілу гру, переглядає лозунги, пов’язані зі смертю і суїцидом. Ні бабуся, ні мати ніяк не могли вплинути. Виявилося, що вона була у групі «Синій кит». Організатори дають завдання підліткам. Якщо дитина «ведеться», присилають завдання – вишкрябати ножем чи циркулем на руці якийсь напис. Після цього жертва мала це сфотографувати і відправити фото. Матір бачила у дочки на руці щось видряпане. Ми подивилися на руку, а там напис «Синій кит», – каже начальник кримінальної поліції Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко.

Імені постраждалої не розголошує.

Дівчинка самостійно відмовилася від участі у грі. Але продовжувала слідкувати за новинами групи.

З дитиною почав працювати психолог. Вона має нестабільний психологічний стан. Законодавчих підстав для покарання винних у поліції немає.

Гра «Синій кит» прийшла з Росії. Має інші назви – «Тихий дім», «Розбуди мене о 04:20″, «F58″. До участі підлітків заманюють через соцмережі. Дають завдання каліцтва чи смерті. За «групами смерті» стоять серйозні фахівці із психології, які свідомо доводять підлітків до суїциду. Гра вже поширилася Україною, Молдовою та Польщею.

Джерело: vycherpno.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар