На Черкащині взяли під варту двох колишніх правоохоронців, які прикривали наркоторговців

На Черкащині взяли під варту двох колишніх правоохоронців, які прикривали наркоторговців

У ході досудового розслідування стосовно двох колишніх правоохоронців, які прикривали діяльність наркоторговців із Маньківського та Жашківського районів прокурор вимагав обрати для підозрюваних запобіжний захід у виді тримання під вартою. Проте суд вирішив застосувати домашній арешт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Через додаткові обставини в частині підстав для застосування запобіжних заходів, під час підготовчого засідання прокурор знову клопотав про зміну домашнього арешту на тримання під вартою. Це клопотання було задоволене судом.

Колишнім правоохоронцям обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 160 тис. грн. для кожного.

Нагадаємо, що під час розслідування по справі двох наркоторговців, було з’ясовано, що вони регулярно платили гроші двом правоохоронцям, які в свою чергу прикривали діяльність злочинців. Загалом, працівники поліції отримали понад 60 тис. грн.

За скоєне чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар