“На Черкащині загострилася ситуація зі спробами суїциду”, – Костянтин Проценко

“На Черкащині загострилася ситуація зі спробами суїциду”, – Костянтин Проценко

За останні п’ять днів на Черкащині сталося вже три спроби суїциду. На щастя, рятувальникам вдалося запобігти трагічним випадкам. Про це повідомив речник ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

“Таки парад сонячних затемнень та магнітні бурі свою справу роблять. Не встигли рятувальники умовити не стрибати з сьомого поверху молодого черкащанина, як в обласному центрі стався новий випадок. Схоже вже можна вести мову про сезонне загострення у певної категорії громадян”, – написав Проценко у своєму дописі.

Зауважимо, що черкащанин розбив скло освітлювального вікна на сходовому марші та погрожував покінчити з життям, зістрибнувши вниз. Рятувальникам вдалося зашкодити трагічному випадку.

Днями раніше, 13 липня, у Південно-західному районі міста сталася ще одна спроба суїциду. Молодик засів між шостим та сьомим поверхами житлового будинку на вулиці Ярославській і погрожував зістрибнути. Впродовж години  психологу Управління ДСНС у Черкаській області Лесі Коротяєвій таки вдалося вмовити нервово-збудженого чоловіка не робити дурниць. Після чого для подання пояснень, чоловіка у кайданках запросили до районного відділку.

“Враховуючи, що за останні п`ять днів сталося вже три випадки спроби суїциду, раджу усім уважно роздивитися навколо та оцінити стан своїх близьких та рідних, особливо тих, хто страждає на психічні захворювання чи нервові розлади. Саме ці люди вважаються легкозбуджуваними, а відтак, можуть дуже швидко впасти у депресивний стан, який підштовхне до суїцидальних думок. Попіклуйтесь про своїх близьких. У випадку незрозумілої поведінки, не гайте час, звертайтесь до фахівців”, – радить речник ДСНС у Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар