На Черкащині браконьєр виловив 25 кг товстолоба

На Черкащині браконьєр виловив 25 кг товстолоба

13 грудня близько 19 години вечора інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля викрито грубе порушення правил рибальства. Черкащанин займався виловом риби з гумового човна за допомогою мисинової сітки. Під час огляду речей порушника було 25 кг товстолоба, в кількості 10 шт. Сума завданих збитків рибній галузі склала 2 550 грн. Про це повідомляє прес-служба Черкаського рибоохоронного патруля.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів».

Інцидент стався на Кременчуцькому водосховищі, поблизу м. Черкас. Складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар