На Черкащині діти заблукали в лісі

На Черкащині діти заблукали в лісі

Четверо хлопців, віком від 8 до 13 років, пішли гуляти в ліс і заблукали. Діти подзвонили до поліції та попросили допомоги. Їх знайшли за декілька годин на відстані шести кілометрів від села. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області. 

Вчора, 24 лютого, близько сьомої вечора до Корсунь-Шевченківського відділення поліції зателефонував неповнолітній житель одного із сіл району та повідомив, що він та ще троє його неповнолітніх товаришів пішли гуляти в ліс та заблукали. Хлопчик розповів, що вже не першу годину вони намагаються знайти дорогу, щоб вийти з лісу, проте пошуки не дали бажаного результату.

Негайно по тривозі було піднято особовий склад Корсунь-Шевченківського відділення поліції та орієнтовано на пошуки дітей. Пошукова операція, яка тривала декілька годин завершилася успішно, всіх чотирьох хлопців знайшли в лісі, на відстані близько шести кілометрів від села. Знайдених дітлахів негайно доставили до Корсунь-Шевченківської районної лікарні. Життю та здоров’ю хлопців нічого не загрожує.

Залиште коментар