На Черкащині горить торфовище (фото, відео)

На Черкащині горить торфовище (фото, відео)

1 вересня близько 1-ї години ночі, на відкритій території села Дібрівка в адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради, Золотоніського району, було виявлено загорання сухої рослинності та покладів торфу окремими осередками на площі близько 12 га. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Для ліквідації загорання торфу на місці події було створено спеціальний протипожежний загін, до складу якого увійшли особовий склад та пожежна техніка 6-ти пожежно-рятувальних частин з сусідніх районів, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління.

У відповідності до плану залучення сил і засобів, для надання допомоги на місце події також залучено пристосовану техніку з 2-х місцевих підприємств та лівобережного міжрайонного управління водного господарства Золотоніського району.

Для підняття грунтових вод на річці Золотоношка встановлено 5-ть мотопомп які здійснюють перекачку води безпосередньо до меліоративних канав на місці пожежі. Загалом на місці проведення робіт сконцентроване угрупування сил, до якого входять 15 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 25 працівників.

Застосована тактика боротьби з вогнем, дозволила зупинити подальше поширення вогню територією залягання покладів торфу. Наразі, рятувальники продовжують боротьбу з осередками займань, які займають площу близько 11 га. Триває постійний моніторинг території за допомогою квадрокоптера.

Відбулось виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Подія знаходиться під постійним контролем керівництва Управління.

Залиште коментар