На Черкащині лісівники створили унікальний пристрій для догляду за лісовими культурами (відео)

На Черкащині лісівники створили унікальний пристрій для догляду за лісовими культурами (відео)

Майстри лісу Шевченківського лісництва Лисянського лісгоспу створили захисну конструкцію, яка дозволяє убезпечити саджанці від потрапляння гербіцидів при здійсненні доглядів. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За словами лисянських лісівників, раніше такі догляди необхідно було провести до того, як розпуститься брунька, аби не нашкодити саджанцям. Нині ж за допомогою такого винаходу термін усіх цих робіт можна подовжити, адже конструкція пристрою захищає саджанці від потрапляння гербіциду, а хімікати розпилюються лише у міжряддя.

За допомогою цієї конструкції хімічні догляди за лісовими культурами можна проводити досить швидко та зручно. Тож нею зацікавилися й інші лісництва Лисянського лісгоспу, ба, навіть й інші лісгоспи Черкащини.

«У Лисянському лісгоспі працюють не просто гарні фахівці, а люди, які з усією відповідальністю ставляться до своєї справи. Наші умільці не лише ремонтують чи відновлюють техніку, а й, як бачимо, майструють власні винаходи, що дозволяють покращити якість лісівничої роботи», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Залиште коментар