На Черкащині матір заплатить штраф за неналежний догляд за своїми дітьми

На Черкащині матір заплатить штраф за неналежний догляд за своїми дітьми

Співробітники ювенальної превенції Смілянського відділу поліції спільно з представниками служби у справах дітей Смілянської РДА під час перевірки кризових сімей, які проживають на території Смілянського району, виявили трьох дітей, за якими мати не доглядала належним чином. На жінку складено адміністративні матеріали. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

Нещодавно під час профілактичного рейду працівників ювенальної превенції Смілянського відділу поліції та соцслужб за адресами проживання кризових родин в Смілянському районі, в одному із сіл виявили трьох дітлахів за яким мати не доглядала неналежним чином, діти проживали в антисанітарних умовах.

Поліцейські провели з жінкою профілактичну бесіду щодо виховання та життєзабезпечення своїх малолітніх дітей. За неналежне виконання батьківських обов’язків на жінку складено адміністративні матеріали за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов’язали покращити умови проживання та виховання дітей.

Залиште коментар