На Черкащині під час демонтажу погребу на чоловіка впала бетонна плита (фото)

На Черкащині під час демонтажу погребу на чоловіка впала бетонна плита (фото)

9 квітня у Жашкові під час проведення демонтажу погребу на 20-річного хлопця впала бетонна плита. Наразі його стан оцінюють, як тяжкий. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Подія сталася в приватному домогосподарстві, де бригада будівельників проводила демонтаж погребу. У якийсь момент сталося падіння стіни, під яку потрапив 20 річний робітник.

Інші чоловіки одразу телефонували до служби порятунку і розповіли про подію. На місце оперативно виїхав черговий караул Жашківської пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники за допомогою шанцевого інструменту зуміли частково підняти плиту і поставити упори, що дозволило медикам провести для потерпілого протишокову терапію. Згодом до місця прибув трактор-навантажувач за допомогою якого вдалось зняти плиту і звільнити з під неї чоловіка.

Врятованого чоловіка, 1999 року народження, поклали на жорсткі ноші та віднесли до карети швидкої медичної допомоги. Потерпілого, із попереднім діагнозом перелом стегна, тазу та внутрішня політравма, було терміново госпіталізовано до травматологічного відділення центральної районної лікарні.

Залиште коментар