На Черкащині підприємство заплатить штраф в 37 тис. гривень

На Черкащині підприємство заплатить штраф в 37 тис. гривень

На Черкащині на 37 тисяч гривень оштрафували підприємство, яке перешкоджало плановій перевірці Держпродспоживслужби. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Понад 37 тисяч гривень було стягнуто з підприємства, що займається реалізацією харчових продуктів, на Черкащині. Таку суму штрафу йому нараховано за порушення законодавства про харчові продукти та корми.
Так, наприкінці минулого року під час планової перевірки державних інспекторів Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області не пустили на підприємство для виконання своїх обов’язків. Цим суб’єкт господарювання порушив вимоги законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Перешкоджання представника підприємства державним інспекторам було зафіксовано на відеокамеру. За цим фактом фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області складено протокол та винесено постанову про стягнення штрафу. Втім боржник упродовж встановленого законодавством строку її не виконав. 37230 гривень на користь держави у примусовому порядку з нього стягнули фахівці органів державної виконавчої служби.

Залиште коментар