На Черкащині пройшов відкритий кубок з годзю-рю карате

За відкритий кубок Черкащини змагалися 220 каратистів з Полтавської, Вінницької, Київської, Черкаської та Рівненської областей. Про це йдеться на сайті «Черкаський Спорт».

Учасники виступали в таких видах як: формально – технічні комплекси ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командні, ката кобудо, шобу куміте (двобії з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повно контактні двобії).

Організатори максимально забезпечили всі умови для виступів спортсменів , було надано 4 татамі обладнаних всім необхідним та завдяки злагодженій співпраці суддівського корпусу і секретаріату змагання проходили без затримок та на високому рівні.

За результатами змагань почесне ІІІ загальнокомандне місце посіли с/к «Сенто» (м.Київ); ІІ місце вибороли с/к «Будокан» (м.Черкаси) додавши в свою скарбничку 19 золотих , 18 срібних та 13 бронзових медалей. Золотими призерами стали с/к «Калина» ( збірна Полтавської та Вінницької обл.) зайнявши І загальнокомандне місце.