На Черкащині рівень середньої зарплати складає дві мінімальні

На Черкащині рівень середньої зарплати складає дві мінімальні

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2018р. становила 7759 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 99,2% до жовтня 2018р. та 121,5% до листопада 2017р. Про це повідомляє Головне управління статистики в Черкаській області, пише портал «Діловий регіон».

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці рналежали професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці.

Залиште коментар