На Черкащині відбувся ІІІ з’їзд Академії української урології

На Черкащині відбувся ІІІ з’їзд Академії української урології

Провідні лікарі-урологи, онкологи, променеві терапевти з різних куточків України приїхали сьогодні на Черкащину, щоб взяти участь у ІІІ з’їзді Академії української урології, присвяченому 30-річчю Черкаського клінічного онкологічного центру, поділитися досвідом, знаннями, досягненнями, продемонструвати уміння з головною метою – розвитку урології, онкоурології України, впровадження нових технологій та якісне, сучасне лікування пацієнтів.

Участь у ньому взяли і медики Черкаської обласної лікарні, аби поділитися сучасними методами лікування сечо-кам’яної хвороби.

Триватиме з’їзд два дні. Окрім теоретичної частини лікарі матимуть унікальну нагоду – взяти участь у оперативних втручаннях, побачити на власні очі високу професійність і майстерність хірургів, які виконуватимуть операції.

Питань для обговорень – багато, програма насичена і цікава. Як зазначив директор Черкаської обласної лікарні Віталій Шило, наша область йде шляхом розвитку урологічної служби, нам є чим поділитися і що показати.

Усі учасники переконані, що зустрічі принесуть користь як медикам та пацієнтам, так і наближатимуть перемогу, адже зміцнюватимуть медичний фронт країни.

Залиште коментар