На Черкащині виявили п’ятьох іноземців, які вчиняли кримінальні правопорушення

На Черкащині виявили п’ятьох іноземців, які вчиняли кримінальні правопорушення

На території області було виявлено п’ятьох іноземців, котрі вчиняли крадіжки, а також зберігали наркотики та боєприпаси. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Поліція Черкаської області спільно з працівниками Державної міграційної служби проводять профілактичні заходи з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення або перебувають на території України незаконно. Заходи проходять, починаючи з 18 жовтня.

Так, поліцейськими спільно з працівниками Державної міграційної служби в рамках профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на осіб, які являються громадянами інших держав та перебувають на території України, складено 152 адміністративних протоколи. Крім того виявлено 5 іноземців, які вчинили на території області кримінальні правопорушення, серед яких крадіжки, зберігання наркотиків та боєприпасів.

Працівники поліції направили до Державної міграційної служби три подання на іноземців щодо скорочення терміну їхнього тимчасового перебування на території України, 23 подання – про примусове повернення іноземців в країну походження та одне подання на заборону в’їзду до України.

Профілактичні заходи на території області продовжуються. Поліція звертається до громадян з проханням надавати інформацію про іноземців, які проживають в Україні, не маючи на те законних підстав, або які вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення, для відповідного реагування.

Залиште коментар