На Черкащині викрили нелегальну мережу АЗС

На Черкащині викрили нелегальну мережу АЗС

Ліквідовано мережу АЗС, через яку здійснювалась незаконна реалізація пально-мастильних матеріалів. Про це повідомляють у ДФС у Черкаській області.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» працівники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області викрили службових осіб столичного суб`єкта господарювання, які використовуючи власну мережу автозаправних комплексів, розташованих на території Смілянського району Черкаської області, здійснювали зберігання і реалізацію паливно-мастильних матеріалів (ДП, бензин, скраплений газ) без дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності.

За результатами вжитих заходів – проведення оглядів відповідних АЗС – виявлено понад 100 тис. літрів пально-мастильних матеріалів орієнтовної вартості 2,4 млн. гривень, що були вилучені з незаконного обігу та передані на відповідальне зберігання.
За порушення порядку провадження господарської діяльності згідно чинного законодавства щодо організаторів нелегального продажу пально-мастильних матеріалів передбачено застосування адміністративних санкцій.

Триває подальша перевірка.

Залиште коментар