На Черкащині визначили, хто став спортсменом місяця

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала досягнення спортсменів Черкащини за минулий місяць та визначила переможця. Боротьба за звання кращого цього разу точилася між чотирма кандидатами: веслувальниками Іваном Тищенком й Валерією Шаровою, стрілком Сергієм Кулішем та легкоатлетом Денисом Нечипоренком. Про це повідомляє прес-служба відділення НОК України в Черкаській області.

Майстер спорту України Іван Тищенко виборов переможне перше місце на Кубку України з академічного веслування, що відбувся 16-18 серпня в Києві. Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш виборов низку медалей на Відкритому літньому чемпіонаті України зі стрільби кульової. Зокрема серед його досягнень змагань: перше особисте місце у вправі МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи), перше особисте місце у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна), друге особисте місце у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи), перше командне місце у вправах МГ-9 й МГ-6 та третє командне місце у вправі ГП-6. Майстер спорту України Денис Нечипоренко виборов «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся 21-23 серпня в Луцьку. Майстер спорту України Валерія Шарова посіла 5 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді, що приймало місто Пітешт (Румунія).

Голоси членів журі розділилися, проте перевагу все ж здобув один зі спортсменів. Кращим у серпні визнано Сергія Куліша. Його тренує Віктор Нагній. Кращий спортсмен та тренер місяця отримають відзнаку та грошову премію від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.