На Черкащині зафіксовані порушення щодо торгівлі новорічними ялинками

На Черкащині зафіксовані порушення щодо торгівлі новорічними ялинками

Протягом грудня 2018 року Державною екологічною інспекцією Центрального округу на території Черкаської області були проведені заходи щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації новорічних ялинок. Про це йдеться на сайті dzvin.media.

Станом на 28 грудня 2018 року виявлено 20 порушень вимог природоохоронного законодавства та складено 20 протоколів, із них 2 направлено до суду. До адміністративної відповідальності притягнуто 18 осіб. Заявлено 18 позовів про відшкодування заподіяної державі шкоди.

Письмово попереджено керівників лісогосподарських підприємств, ринків, інших торгівельних майданчиків про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації новорічних ялинок.

Направлено звернення до органів виконавчої влади про вжиття заходів щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень.

Розроблено та погоджено з заінтересованими органами комплексний план заходів, яким передбачено створення робочих груп із державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, представників національної поліції, громадських організацій та передбачено проведення профілактично- роз̕ яснювальної роботи серед населення.

Залиште коментар