На Черкащині запрацював “Перший молочний кооператив”

На Черкащині запрацював “Перший молочний кооператив”

7 грудня Асоціація виробників молока відкрила в Умані “Перший молочний кооператив”. Про це повідомляє agroreview.com з посиланням на прес-службу Асоціації виробників молока.

«Як показує світовий досвід, майбутнє за кооперативами. Впевнені, що діяльність АВМ стане хорошим прикладом для молочної галузі України», — зазначив Патрік Райдер, директор проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Як розповіла віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ) Ганна Лавренюк, за прогнозами аналітиків попит на молочну продукцію стає більшим пропорційно до зростання населення планети.

«Теперішні лідери молочного ринку не зможуть задовольнити стрімко зростаючий попит. Відтак усі абсолютно резонно дивляться на Україну як на країну, що протягом 10 років може увірватись в ТОП-10 виробників молочної продукції у світі. Але для того, щоб посилити свою присутність на ринку, необхідна повноцінна співпраця з відповідною економічною віддачею. Потрібно гарантувати безпечність, простежуваність молока та якість сировини, що допоможе нам максимально реалізувати молочний потенціал України», — додала Ганна Лавренюк.

Залиште коментар