На Черкащині запровадили режим тиші для розмноження диких тварин

Для охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини у період з 1 квітня по 15 червня щорічно діє Сезон тиші. Про це інформують в управлінні екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області.

У період масового розмноження диких тварин заборонене проведення робіт та заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних вирубів лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Експлуатація гідротехнічних та інших споруд на водних об′єктах, встановлення гідрологічного режиму і режиму водоспоживання та інша діяльність, що впливає чи може вплинути на стан середовища існування диких тварин, мають здійснюватися з урахуванням вимог охорони тваринного світу, інтересів рибного і мисливського господарства.

Гідромеліоративні роботи та промислове рибальство у місцях, які мають особливе значення для перебування водноболотних птахів та напівводних ссавців (бобри, хохулі тощо) здійснюється за погодженням із органами лісового та мисливського та органами рибного господарства.

Нагадуємо, що за порушення режиму в Сезон тиші передбачена адміністративна відповідальність за статтею 87 КУпАП, розмір штрафу для громадян — від 510 до 850 гривень, для посадових осіб від 850 до 1190 гривень.

Залиште коментар