На Черкащині затримали «чорних» лісорубів (фото)

На Черкащині затримали «чорних» лісорубів (фото)

В адміністративних межах Доброводівської сільської ради Уманського району громадяни незаконно вирубували полезахисну смугу. Їх незаконна діяльність була виявлена держінспекторами Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з лісовою охороною. Про це повідомляє на сторінці у Facebook начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

З пояснень громадян, які здійснювали вирубку лісосмуги, встановлено, що розпорядження на дані роботи отримано від керівника одного з сільгосподарських підприємств Уманського району, проте документи на вирубку відсутні.

При огляді місця події виявлено 96 пеньків породи липа, тополя, акація, горіх, берест та черешня. Внаслідок незаконної вирубки дерев державі завдано шкоду на суму 243 658,54 тис.грн.

На місце події викликана слідчо-оперативна група Уманського ВП ГУНП у Черкаській області. Знаряддя рубки, а саме бензопила вилучена слідчими до встановлення обставин по даній справі.

Залиште коментар