На “Черкасиенергозбуті” – новий директор

На “Черкасиенергозбуті” – новий директор

Колективу ТОВ “Черкасиенегрозбут” сьогодні представили нового директора. Ним став Руслан Самойленко, енергетик з 12-річним стажем роботи, заступник директора комерційного з розподілу електроенергії ПАТ “Черкасиобленерго”. Його кандидатуру погодили рішенням Наглядової ради.

Про це інформує zmi.ck.ua.

Нагадаємо, попереднього тижня колишній керівник Черкасиенергозбуту Євгеній Лут був звільнений з посади. Його роботу протягом 9-ти місяців Наглядова рада визнала незадовільною.

Нового керівника колективу представив голова Наглядової ради ПАТ “Черкасиобленерго” Василь Богатир спільно з головою правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олегом Самчуком, зачитавши рішення про призначення, яке було ухвалено 16 грудня. Він зауважив, що відзавтра Руслан Самойленко може приступати до виконання своїх обов’язків.

Також він передав новообраному керівнику нотаріально завірене рішення зборів акціонерів, які провели після рішення Наглядової ради.

За словами Олега Самчука, Руслан Самойленко має більш ніж 10-річний досвід в енергетиці, тож він впевнений, що підприємство розвиватиметься і виконуватиме усі покладені на нього завдання. А також запевнив, що заробітна плата працівників не зменшуватиметься, а навпаки вони дбатимуть про колектив.

“Будемо працювати за напрямком, який ви за всі ці місяці створювали: це і поліпшення умов праці, конкуренції на ринку, і спільна співпраця та створення відповідних умов обслуговування наших споживачів Черкаської області”,- підсумував Руслан Самойленко.

Нагадаємо згідно статуту ТОВ “Черкасиенергозбут” єдиним засновником цього товариства є ПАТ “Черкасиобленерго” з часткою 100% капіталу. Тому відповідно обидва підприємства націлені на результат, створення усіх умов для розвитку.

Залиште коментар