На День міста Черкаси встановили шаховий рекорд (ФОТО)

На День міста Черкаси встановили шаховий рекорд (ФОТО)

15 вересня у Черкаській Долині троянд розгорнулися справжні шахові баталії. Тут провели “Битву за місто” – онлайн гру в Колективні шахи між двома районами міста Черкаси. Ця подія за масштабами та особливостями проведення не має аналогів.

Галявина у Долині троянд перетворилася на шахову дошку. Замість фігур – одягнені у спеціальні костюми люди. А от те, який буде зроблено наступний хід, вирішувало онлайн-голосування у мобільному додатку MASS CHESS. У гру, яка тривала близько години, одночасно грало близько 200 інтернет-користувачів. Усе дійство транслювалося на велихому екрані.

Білі фігури грали за Придніпровський район Черкас, чорні – за Соснівський. Зрештою, перемогла команда білих, за яку, між іншим, грав і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

У результаті подія була занесена до Національного треєстру рекордів України як “Наймасовіша одночасна гра в електронні шахи на одній колективній дошці”. Гравець, який набрав найбільше балів, отримав головний приз – 10000 гривень. Це гравець команди Білих, який заняв в рейтингу 1 місце – Данило Мірошник (тренер шахового клубу “Дебют” м. Черкаси). Інші ефективні гравці отримали заохочувальні призи від спонсорів.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар