На Дніпрі в районі Рацевого втонув рибалка

На Дніпрі в районі Рацевого втонув рибалка

Увечері 11 лютого на телефонну лінію екстреного зв‘язку «101», 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у місті Чигирин, із села Рацеве, надійшло повідомлення про чоловіка, який пішов на риболовлю та так і не повернувся додому.

Про це повідомив у ФБ помічник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Пошуки, організовані особовим складом рятувального підрозділу та місцевим населенням, успіху не мали. Через темну пору доби та тонку кригу, яка несла загрозу людям, пошуки було призупинено до ранку.

Вранці 12 лютого до пошуків долучилося також водолазне відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Дослідивши на річці Дніпро кілька квадратних кілометрів льодового шельфу, на відстані 1,5 кілометри від берега було знайдено ополонку, в якій плавали особисті речі зниклого рибалки.


Під час занурення, на глибині 5 метрів, водолаз знайшов та підняв на поверхню тіло загиблого.
Огляд місця події не залишив сумнівів, що провалившись під кригу, товщина якої в цьому місці становила 1,5 сантиметри, 62-річний чоловік до останнього боровся за життя. Скинувши чоботи та верхній одяг він рухався у напрямку берега. Намагаючись вибратися на кригу, він раз по разу проламував під собою лід і робив чергову спробу. Знесилений, він так і не знайшов міцної криги, яка б витримала вагу його тіла. Через чотири хвилини перебування у холодній воді, він загинув через переохолодження.

Залиште коментар