На дорогах Черкащини порушників “ловитимуть” на камери

На дорогах Черкащини порушників “ловитимуть” на камери

Аби знизити стан аварійності, на найбільш небезпечних ділянках доріг області планують встановити технічні засоби фіксації правопорушень. Передбачають, що “ловитимуть” водіїв-порушників на 33 камери. Про це під час прес-конференції 5 травня повідомив заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області Олег Єргаков, пише ВІККА. 

“Ми розрахували 33 місця, де будуть встановлені камери, які фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості, виїзд на смугу зустрічного руху та порушення правил проїзду перехресть”, – розповідає Олег Єргаков.

До слова, до ці 33 локації не охоплюють місто Черкаси. Камери встановлять на дорогах державного значення і на вулично-дорожній мережі населених пунктів області.

“Актуальним було питання по Червоній Слободі. Там траса проходить біля школи та лікувального закладу. Тому плануємо там встановити аж дві камери. ДТП у цьому населеному пункті спричиняють здебільшого водії, які не встигають відреагувати на перешкоду, бо просто “летять” дорогою”, – додає правоохоронець.

Прочитайте ще:

Залиште коментар