На Драбівщині перевіряли умови проживання дітей

На Драбівщині перевіряли умови проживання дітей

      З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та  районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  16 січня 2018 року проведено обстеження умов проживання неблагополучних сімей  в селах Бойківщина та  Драбово-Барятинське. Про це повідомила прес-служба Драбівської РДА.
     Під час даного заходу обстежено умови проживання 4 сімей, в яких виховується 15 дітей. У результаті встановлено, що умови проживання дітей потребують покращення.   Батьки не подбали щодо створення умов для здійснення дітьми гігієнічних процедур та проведення ними дозвілля.
      З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав. Також попереджено про відповідальність, яка настає за неналежне виконання батьківських обов’язків.
      Для виконання рекомендацій членів рейдової групи родинам надано 2 тижні, після чого буде здійснено повторне обстеження умов проживання дітей у вищезазначених сім’ях.

Прочитайте ще:

Залиште коментар