На Христинівщині загубилася дворічна дитина

На Христинівщині загубилася дворічна дитина

Дівчинка, віком два з половиною роки, гралася на подвір’ї у бабусі. Ввечері старенька помітила, що дитина зникла. Пошуки тривали всю ніч. Вранці дівчинку знайшли сплячою в кущах та повернули рідним.

про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області

Близько десятої години вечора до чергової частини Христинівського відділення поліції зателефонувала жителька одного із сіл району та повідомила, що зникла її малолітня онука. Жінка розповіла, що в неї гостює онука віком два з половиною роки. Бабуся займалася справами по господарству, а дівчинка гралася на подвір’ї. Близько сьомої години вечора бабуся помітила, що дитина зникла. Декілька години вона намагалася знайти дівчинку самотужки, проте це їй не вдалося. Коли стемніло, жінка звернулася за допомогою до поліції.

Отримавши повідомлення про зникнення дитини особовий склад Христинівського відділення поліції негайно був піднятий по тривозі. На місце події, для допомоги місцевим правоохоронцям було направлено співробітників  з наближених до Христинікви відділень поліції, співробітників ДСНС. Також долучилися місцеві жителі і військовослужбовці місцевої частини ЗСУ,

Пошуки дівчинки тривали всю ніч. Лише вранці правоохоронці її знайшли. Заплакана дитина спала згорнувши у кущах. Дівчинку з попереднім діагнозом – переохолодження доставили до районної лікарні для проведення обстеження. На даний час дівчинка знаходиться з рідними, її стан здоров’я  задовільний.

Поліція висловлює слова вдячності небайдужим громадянам та військовослужбовцям Збройних сил України, які допомогли розшукати дитину.

Прочитайте ще:

Залиште коментар