На якому етапі ремонт бульвару Шевченка, розповіли в міській раді

На якому етапі ремонт бульвару Шевченка, розповіли в міській раді

Старе асфальтне покриття на бульварі Шевченка нині знімають на відрізках дороги від Університетської до Можайського та від Різдвяної до площі 700-річчя. Після чого ремонтники візьмуться за облаштування нижнього й вирівнюючого шару асфальту. Про це директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін повідомив під час ранкової наради в мерії, йдеться на сайті установи.

За його словами, ремонт центральної магістралі Черкас виконується в 5 черг. На ділянці від вул. Лазарєва до Різдвяної повністю оновлено дорожнє покриття сучасним щебнево-мастильним асфальтобетоном (ЩМА).

– Зараз майже завершено фрезерування четвертої і п’ятої черг бульвару Шевченка. Від Університетської до Можайського підрядник починає готувати покриття до укладання нижнього й вирівнюючого шару асфальту, – коментує він. – На відрізку від Різдвяної до Добровольського підрядна організація теж планує завершити фрезерування і найближчим часом перейти до асфальтування.

На відрізку від вулиці Небесної Сотні до Припортової, розповідає посадовець, завершується укладання тротуарів. Замість старого пошкодженого асфальту тут уклали нову тротуарну плитку. Коли визначалися з тим, в якій кольоровій гамі вона має бути, намагалися скомпонувати з уже наявною біля комерційних закладів.

Міський голова Анатолій Бондаренко зосередив увагу на тому, що підрядники мали б чіткіше дотримуватися затверджених графіків ремонтних робіт.

– Капітальний ремонт вулиць – це не лише ремонт дорожнього покриття, а й тротуарів, облаштування пішохідних переходів, «острівців безпеки», – говорить він. – Я звертаю увагу на те, що всі ці роботи мають виконуватися комплексно.

 

Залиште коментар