На ICTV презентували фільм про Канів із серії “7 чудес”

На ICTV презентували фільм про Канів із серії “7 чудес”

На ICTV презентували перший фільм про Канів із серії “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Про це повідомляє сайт «Рідна країна».

“Як я і обіцяв, за підсумками акції «7 чудес України: історичні міста та містечка”, проведеної у 2016 році, ми відзняли 10 нових фільмів. Тепер, разом із попередніми, маємо вже півсотні фільмів про найкрасивіші, найцікавіші та найважливіші куточки нашої країни», – повідомив ініціатор всеукраїнської акції «7 чудес України», засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

За його словами, нові фільми про 10 міст-переможців останнього етапу акції: Бердянськ (Запорізька обл.), Білу Церкву (Київська обл.), Галич (Івано-Франківська обл.), Диканьку (Полтавська обл.), Канів (Черкаська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.), Хуст (Закарпатська обл.), а також – про Бердичів (Житомирська обл.), Жовкву (Львівська обл.) та Теребовлю (Тернопільська обл.).

“Ці фільми будуть демонструватися за новим принципом: спочатку короткі версії покаже наш традиційний партнер – канал ICTV у програмі «Ранок у великому місті”, а потім, після показу всіх 10 коротких фільмів, повні їх версії будуть презентовані і на інших телеканалах», – зазначив Микола Томенко.

Так, 25 серпня був показаний перший фільм про Канів (скорочена версія). Відзняті фільми будуть транслюватися на центральних та місцевих телеканалах, а також їх можна подивитись онлайн або завантажити на офіційному сайті акції.

Прочитайте ще:

Залиште коментар