На Канівщині поліція затримала 5 п’яних водіїв

На Канівщині поліція затримала 5 п’яних водіїв

Відпрацювання Канівського району здійснювали співробітники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Главка поліції Черкаської області.

Під час відпрацювання поліцейські виявили п’ятьох водіїв, які керували автомобілями в станів алкогольного сп’яніння. Відносно вказаних водіївскладено адміністративні матеріали за статтею 130 КУпАП (Керуваннятранспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння) та три адміністративні матеріали за статтею 126 КУпАП (Керування транспортнимзасобом особою, яка немає відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).

Також в місті Канів, за порушення Правил дорожнього руху було зупиненоавтомобіль «OPEL VECTRA». За кермом автомобіля перебував 29 річниймісцевий житель. Пред’явити свідоцтво про реєстрацію та посвідчення водійвідмовився, оскільки не мав при собі даних документів. При звірці ідентифікаційних номерів вузлів та агрегатів з даними інформаційно-пошукової системи поліції було встановлено, що номер кузова не співпадає з базою даних та автомобіль перебуває на території України з порушенняммитного законодавства. На місце події було викликано слідчо-оперативнугрупу для складання відповідних процесуальних матеріалів. По вказаномуфакту триває перевірка. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Прочитайте ще:

Залиште коментар