На Катеринопільщині провели фестиваль писанки

На Катеринопільщині провели фестиваль писанки

Організоване напередодні Великодня грандіозне свято зібрало у Мокрокалигірській ОТГ на Катеринопільщині 17 громад регіону, які представили свій культурний, мистецький і туристичний потенціал. У цьому пересвідчились журналісти черкаських ЗМІ, чий візит до Мокрокалигірської ОТГ було ініційовано Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону.

Видовищну яскраву подію було організовано у Мокрокалигірському садибному парку, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця 18 століття. Саме тут громади розмістили експозиції своїх писанок, картин, рушників та інших виробів народного мистецтва, пов’язаних із Великоднем. Свято стало нагодою продемонструвати кращі роботи своїх майстрів та найяскравіші таланти своєї громади у пісенній і танцювальній творчості – адже кожна громада-учасниця фестивалю мала показати свій номер, як творчу візитівку громади. Крім виступів творчих колективів, цього дня громади змагалися і у футбольному матчі, що також став частиною свята.

До Фестивалю писанки Мокрокалигірська громада створила вздовж центральної вулиці експозицію із великих писанок, вироблених і розмальованих різними колективами ОТГ. Заклади, що працюють у громаді, представили на святі власні тематичні експозиції, демонстрували цікаві майстер-класи (розмальовування писанок, випікання млинців, створення вегетаріанських страв до Великодня).

Залиште коментар