На кількох вулицях Черкас обмежать рух вантажного транспорту

На кількох вулицях Черкас обмежать рух вантажного транспорту

Рух вантажівок від 3,5 тонн заборонять у Черкасах  по вул. Менделєєва, Смаглія, Панченка та Генерала Момота, що в районі Луначарського.

Таке рішення було прийняте сьогодні під час засідання виконкому Черкаської міської ради, враховуючи листи Управління патрульної поліції в м. Черкаси, комітетів самоорганізації населення мікрорайону «Лісовий» та  «Соснівський».

Обмеження руху потрібне для того, щоб вберегти від руйнування покриття нової дороги по вулиці Лісова, яка об’єднує мікрорайони  «Лісовий» та «Соснівка».

Як уточнює прес-служба ЧМР, на вулиці Менделєєва рух важкогабаритного транспорту буде обмежено на ділянці між вулицями Дахнівська та Олексія Панченка, на вулиці Смаглія – між вулицями Олексія Панченка та Онопрієнка, на вул. Олексія Панченка – між вулицями Смаглія та Генерала Момота  та на вул.Генерала Момота – між вулицями Олексія Панченка та Онопрієнка.

Рішенням виконкому доручено директору комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» Олексію Мельнику погодити схему встановлення належних дорожніх знаків із Управлінням патрульної поліції в м. Черкаси.

А також забезпечити в місячний термін встановлення дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів заборонено» згідно з погодженою схемою.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар