На колесі огляду у Черкасах встановлюють підсвітку і нові кабінки (відео)

На колесі огляду у Черкасах встановлюють підсвітку і нові кабінки (відео)

Встановлення підсвітки та відкритих кабінок нині триває на колесі огляду, що у черкаському парку «Сосновий бір». Запустити його мали на початку липня. Чому відкриття атракціону затримується та коли на нього чекати містянам?

Про це повідомляє UA: Черкаси.

До колеса прикріплюють ілюмінацію, аби воно світилося вночі. Це півтори тисячі лед-ламп. Паралельно між закритими вішатимуть відкриті кабінки. Заступник директора комунального підприємства «Дирекція парків» Володимир Стойко говорить, атракціон матиме привабливий вигляд.

«Взагалі колесо дуже цікаве. Навіть сам виробник казав. Вперше вони в Україні виготовляють біле колесо з повністю білим освітленням».

Володимир Стойко розповідає, чому не встигли запустити колесо огляду до початку липня.

«Погодні умови, трошки таки заважають. Коли йдуть дощі люди не можуть також працювати, це зупиняє. Нам виробник зауважив, що зроблять за три тижні. На сьогодні вже пройшло 4 тижні. Вони не зупиняються, працюють зранку до вечора».

Черкасець Ілля Галімзянович до парку прийшов кататися на новому колесі. З собою взяв двох онуків Єву та Єлісея.

«По телевізору показали. Мені дружина, наша бабуся, говорить: все, уже готове, підіть подивіться. Ну ось приїхали, а ще не готове. Дітей би покатав, онуків. Сам покатався б. Подивився б як там нагорі».

Перед відкриттям колесо огляду тестуватимуть, аби перевірити його надійність, розповідає Володимир Стойко. Ще тут має з’явитися майданчик. Плитка для нього лежить поряд.

«Дуже розраховуємо на те, що роботи закінчаться до кінця липня. Під закінченням робіт я маю на увазі збірку самого колеса, потім облаштування майданчика та оформлення дозвільної документації. Я дуже сподіваюсь, що це буде влітку 2019 року».

 

Залиште коментар