На Корсунщині освятили місце під православний храм

На Корсунщині освятили місце під православний храм

У Корсунь-Шевченківському благочинні започатковано будівництво Свято-Преображенського храму Української православної церкви Київського патріархату, повідомляє офіційний сайт Черкаської єпархії.

17692849_589831801215776_1339069392_o

28 березня митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Сидорівка Корсунь-Шевченківського району. Тут архіпастир звершив чин освячення хреста та місця під будівництво храму Преображення Господнього. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії ієрей Євгеній Христян, Корсуньський благочинний протоієрей Ростислав Било, а також духовенство Корсунь-Шевченківського та Городищенського благочинь. Молитовно розділити радість свята зібралося багато жителів села Сидорівка, а також приїхали гості із всієї Корсуньщини.

Митрополит Іоан у своїй проповіді розповів вірянам про значення хреста, а також про важливе значення храму для духовного життя православної громади. Настоятель парафії отець Євгеній у свою чергу подякував архіпастирю, духовенству та вірянам за спільне молитовне започаткування благої справи та закликав усіх активно долучатися до будівництва храму. Завершилося свято урочистим многоліттям.

Прочитайте ще:

Залиште коментар