На Маньківщині запрацював табір GoCamp

На Маньківщині запрацював табір GoCamp

“If you want to change the world, inspire a kid!” –“Хочеш змінити світ – надихай дітей!”. Саме ці слова стали слоганом проекту “GoCamp”. GoCamp – це новий формат табору, у якому діти мають змогу брати участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, зануритися в мовне середовище спілкуючись англійською між собою та з іноземними волонтерами, та відпочити, інформують Новини Черкас. За допомогою спеціально розробленої програми діти навчаються працювати в команді, критично мислити, бути толерантними до інших та формувати навички потрібні в житті.

Мета проекту: виховати нове покоління всебічно розвинених та освічених молодих людей, які усвідомлюють себе громадянами України, готові до викликів 21-го століття, відкриті до інших культур та для яких знання іноземних мов – це норма життя.

Завдання проекту: розвинути життєві вміння, лідерські якості та цінності, подолати мовний бар’єр; навчити дітей широко мислити, виходити за рамки уроку, бачити зв’язки між різними явищами та предметами; налагодити обмін культурними цінностями та розширити світогляд; зробити табір експериментальним майданчиком для випробування новітніх технологій на методик навчання; подолати стереотипи серед іноземців щодо України; популяризувати волонтерський руху в Україні; сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

У рамках проекту “GoCamp” громадської ініціативи GoGlobal у Маньківському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” 12.06.2017 року відбулася зустріч учасників літнього мовного табору з волонтерами – послом Канади в Україні Романом Ващуком та представником посольства Канади в Україні Росом Демковим. На шкільному подвір’ї відбулася урочиста зустріч, на якій були присутні голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, начальник відділу освіти Юрій Безверхий. Гімназисти та педагогічний колектив зустріли гостей пишним українським короваєм та вручили український оберіг – вишитий місцевою майстринею рушник.

Під час двогодинної зустрічі учні із задоволенням спілкувалися із гостями, розповідали про свою країну, її долю, історію, традиції, а також відповідали на запитання про себе, свої вподобання та плани на майбутнє. Дітей цікавили історія Канади, її традиції та символи, особливості освіти цієї країни. Вихованці табору отримали безцінний досвід спілкування з волонтерами – носіями англійської мови, багато вражень та позитивних емоцій. На згадку про зустріч гості вручили подарунки та зробили фото на пам’ять.

Залиште коментар