На місці незаконно зрубаних лип на площі 700-річчя посадять нові

На місці незаконно зрубаних лип на площі 700-річчя посадять нові

Цими вихідними на площі 700-річчя невідомі особи вночі зрубали кілька лип. Це викликало обурення як з боку громадськості, так і з боку міського голови Анатолія Бондаренка. Він навіть пообіцяв винагороду за інформацію про зловмисників, які незаконно зрізали зелені насадження.

Як з’ясувалося, на цьому місці планує встановити тимчасову споруду із продажу фаст-фуду підприємець Сергій Зуєв. Прийшовши на прес-конференцію, яку проводив міський голова, він повідомив журналістам, що раніше торгував шаурмою біля Центру дитячої та юнацької творчості. Після того, як площу було вирішено звільнити від стихійної торгівлі і МАФів, він попросив надати йому іншу територію, зрештою обравши площу 700-річчя.

– До цих зрубаних дерев наше підприємство ніякого відношення не має. За планом, наш об’єкт знаходиться на відстані кількох метрів від цих дерев, і вони йому не заважають, – зазначив підприємець.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін зазначив, що остаточне рішення щодо розміщення в тому місці тимчасової споруди міською владою ще не ухвалене:

– Я маю припущення, ще це була провокація з боку конкурентів підприємця. Або ж справа певних політичних сил, які хочуть дискредитувати дії влади, – додав він.

Міський голова Анатолій Бондаренко підкреслив, що особи, які зрізали три здорових дерева, діяли незаконно, і їх має встановити поліція.

– Я дав доручення директору управління екології Володимиру Гусаченку на місці зрубаних лип посадити нові дерева, – зауважив мер.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар