На міжнародній трасі в Уманському районі уклали вирівнюючий шар асфальту

На міжнародній трасі в Уманському районі уклали вирівнюючий шар асфальту

На міжнародній трасі Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка на ділянці  в Уманському районі закінчено роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». Також на цій ділянці автодороги завершено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.

Зараз розпочалися роботи із планування узбіччя та поширення проїжджої частини на ділянці км 525-521 та підготовчі роботи згідно проекту з поточного середнього ремонту на ділянці км 513-520 автодороги М-12.


Проектом поточного середнього ремонту окремих ділянок автодороги передбачено проведення влаштування основи дорожнього одягу, стабілізацію основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Окрім того, підрядною організацією проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків.


Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

Прочитайте ще:

Залиште коментар