На Монастирищині діти вітали Батьківщину з Днем Незалежності

На Монастирищині діти вітали Батьківщину з Днем Незалежності

Напередодні Дня Незалежності активісти Монастирищенської районної парторганізації на Центральній площі Монастирища організували справжнє свято.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, програма заходу передбачала різноманітні змагання, конкурси, зокрема конкурс дитячого малюнка на асфальті. Дітки також долучилися до танцювального флешмобу «Єдина Україна».

«Другий рік поспіль партійці нашого партосередку організовують у місті свято до Дня Незалежності України. Це вже стає доброю традицією. Дорослі і діти із залюбки приходять святкувати День народження своєї країни. Ми вітаємо усіх зі святом, бажаємо миру і взаєморозуміння», – сказала керівник Монастирищенської районної парторганізації Зоряна Заворотна.

Малеча у подарунок отримала кульки із партійною символікою, а дорослі – святковий спецвипуск газети «Вечірні Вісті».

Родзинкою свята став 12-кілограмовий торт із написом «З Днем Незалежності, моя Батьківщина», який розділили і роздали кожному маленькому учаснику свята.

«Який же День народження без солодощів?! У нашої країни величезне майбутнє, адже тут живуть найкращі у світі діти», – сказала Зоряна Заворотна.

Залиште коментар