На Митниці планують побудувати дитячий садок

На Митниці планують побудувати дитячий садок

80 дітлахів Черкас не мають змогу відвідувати дошкільні навчальні заклади міста через брак місць у них. Загалом же в черзі в ДНЗ знаходиться близько 3 тисяч дітей, пише “ВиЧЕрпно”.

– Ця черга до 2019 року, — розповів керівник департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. — Справжній брак місць є для 80 дітей. Найбільше проблеми у нас виникають у районі “Митниця” та в Центрі. Ми відповідально підійшли до цього питання і з минулого року відремонтували нові групові осередки, таким чином 7 групових осередків з’являться у Черкасах, два з них ми вже офіційно відрили — це 93-ій садочок на Митниці і 73-ій у Південно-Західному районі. Таким чином ми маємо можливість трішки цю чергу посунути.

Проте нові групи не вирішують проблему на “Митниці”. Тому наразі ведуться перемовини з інвесторами для побудови нового дитячого садочку у цьому районі міста.

– Розглядаємо зараз декілька варіантів: будівництво нового садочка чи реконструкція того садочка, в якому зараз знаходиться Пенсійний фонд. Ми вже подали свої пропозиції і міському голові, і депутатському корпусу, — відзначив Ігор Володимирович.

На реконструкцію ДНЗ потрібні досить суттєві кошти — близько 8 млн грн, проте такі витрати є виправданими, запевняє керівник департаменту, оскільки район активно розвивається і забудовується.

Прочитайте ще:

Залиште коментар