На одному з черкаських підприємств виявлено 86 порушень під час планової перевірки

На одному з черкаських підприємств виявлено 86 порушень під час планової перевірки

Фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області завершено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ТОВ «Напої плюс», у ході якої виявлено 86 порушень вимог законодавства.

Зокрема:

1) не отримано дозвіл Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, а саме: на експлуатацію електроустаткування вище 1 000 В;

2) не зареєстровано у Держпраці декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;

3) не затверджено перелік діючих на підприємстві нормативних актів про охорону праці;

4) уповноважена особа з питань охорони праці не пройшла навчання та перевірку знань з питань охорони праці;

5) на розподільні газопроводи та споруди не складено експлуатаційні паспорти;

6) відсутні графіки технічного огляду, технічного обслуговування і ремонту об’єктів систем газопостачання;

7) не призначено особу, відповідальну за справний стан та безпечну експлуатацію холодильних установок;

8) не проведено випробування пристосувань для виконання робіт на висоті (пояси монтерські, драбини, монтерські кігті тощо).

Оскільки Управління Держпраці в Черкаській області при взаємодії з суб’єктами господарювання надає перевагу проведенню не контролюючих заходів, а превентивної роботи, головні державні інспектори запропонували керівнику підприємства надання фахової технічної підтримки та проведення консультацій з метою запобігання порушень.

За результатами планової перевірки інспектори провели підсумкову нараду, під час якої обговорили результати перевірки, проаналізували виявлені в ході перевірки порушення та причини їх допущення, встановили терміни їх усунення. Основним питанням наради стало питання підвищення ефективності роботи системи управління охороною праці товариства.

Адміністрації підприємства рекомендовано розробити заходи по усуненню виявлених порушень, згідно термінів, визначених у приписах, та не допускати їх у подальшому.

Прочитайте ще:

Залиште коментар