На Олімпійський день у Черкасах відбудеться масовий забіг

На Олімпійський день у Черкасах відбудеться масовий забіг

У Черкасах Олімпійський день цього року відзначають 8 червня. У суботу відбудеться вже традиційний символічний забіг центральними вулицями міста. Щороку забіг стає все більш масовим та масштабним, кількість охочих постійно зростає. Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

У відділенні НОК України у Черкаській області запрошують усіх черкащан приєднатися до Олімпійського дня – таким чином долучитися до здорового способу життя.

Реєстрація та старт забігу відбуватиметься на площі Богдана Хмельницького. Фінішують бігуни – в Долині троянд. Цього разу забіги відбуватимуться на дві дистанції: 1,6 км та 10 км. Маршрут на 1,6 км залучає всіх охочих без обмежень. Для участі у забігу на маршруті на 10 км діє обмеження до 14 років, потрібна обов’язкова реєстрація за посиланням https://vseprobegi.org/ru/user/login (деталі за телефоном – 096 900 07 77 Микола Ярмак) та внесок у розмірі 150 грн. Забіги проходитимуть вулицями: бульвар Шевченка, Остафія Дашковича, Долина троянд. Усі учасники забігу отримають відповідні сертифікати.

Програма заходу:
8.00-9.00 – реєстрація та видача стартових номерів
9.30 – флешмоб-зарядка з фітнес-експертом Андрієм Нестеровим
10.00 – старт
10.30 – фініш та відзначення спортивних організацій, вручення учасникам забігу сертифікатів та пам’ятних сувенірів.

Для маленьких учасників Олімпійського дня заплановані розваги та змагання в Долині троянд. Діти від 5 до 11 років можуть взяти участь у забігах на 30 метрів. Змагальна програма триватиме з 9.30 до 10.30.

Організатори заходу – відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, Черкаська міська рада, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Черкаський обласний центр «Спорт для всіх», «Herbalife Nutrition», FamilyRunClub.

Нагадуємо, Олімпійський день традиційно присвячується заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Різноманітні масштабні заходи організовують по всій Україні упродовж місяця.

Залиште коментар