На першу «Золоту гармонь Уманщини» вже прибули перші учасники

На першу «Золоту гармонь Уманщини» вже прибули перші учасники

Майже 250 гармоністів з усієї України і навіть зарубіжжя продемонструють свої музичні таланти на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота гармонь Уманщини», який проходить 14 липня у селі Родниківка.

Перші учасники вже прибули на захід і проходять реєстрацію.

 

Фестиваль-конкурс «Золота гармонь» проходить на Уманщині за ініціативи Уманської районної державної адміністрації і районної ради та за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

 

Серед учасників ― лауреати міжнародних фестивалів, переможці всеукраїнських конкурсів та справжні професіонали своєї справи:

1. Баєв Михайло Федосійович ― Заслужений працівник культури України, багаторазовий лауреат як соліст-інструменталіст всеукраїнських, і міжнародних конкурсів.

2. Валашко Василь Петрович (м. Полтава) ― учасник і лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів гармоністів.

3. Калінчук Олександр Олексійович (м. Умань) ― лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів в Німеччині, Польщі, Угорщині, Румунії та інших країнах.

4. Лазоренко Іван Васильович (м. Харків) ― очолює асоціацію гармоністів Харківської області.

5. Майборода Володимир Васильович (м. Суми) ― Заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів.

6. Сухий Іван Іванович (м. Жашків) ― Заслужений працівник культури України, заслужений діяч естрадного мистецтва України.

«Завітайте на фестиваль, щоб насолодитися віртуозною грою на гармоніці!», ― зазначається на сторінці Уманської районної державної адміністрації у соцмережі Facebook.

Прочитайте ще:

Залиште коментар