На площі 700-річчя пранують демонтувати два кіоски

На площі 700-річчя пранують демонтувати два кіоски

Два проекти рішення міської ради щодо анулювання паспортів прив’язок тимчасових споруд ПП «Оптімус  Груп» та ФОП Олексенка В.С. на площі 700-річчя виноситимуться на найближче сесійне засідання.

Про це вчора на виконкомі заявив їх автор – депутат міської ради Олександр Дишлюк,  який спільно з  мешканцями прилеглих  будинків відстоював  необхідність знесення цих павільйонів, інформує прес-служба міської ради.

Міський голова Анатолій Бондаренко під час обговорення висловив підтримку у вирішенні  цього питання.

За  словами депутата, в результаті чергового розміщення тимчасових споруд напроти будинку по бульв. Шевченка, 474 на його адресу надійшла маса звернень та скарг від мешканців району.

З огляду на це, Олександр Дишлюк пропонує анулювати дію паспортів прив’язки приватному підприємству «Оптімус Груп» та ФОП Олексенку В.С., вказуючи на ряд порушень при оформленні та встановленні відповідних об’єктів.
А також – доручити відповідним структурним підрозділам Черкаської міської ради здійснити необхідні заходи щодо примусового демонтажу зазначених споруд – у разі відмови власників зробити це добровільно.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар