На презентації черкаської гімназії вчителі заспівали “Червону руту” трьома мовами

На презентації черкаської гімназії вчителі заспівали “Червону руту” трьома мовами

Гімназія №9 міста Черкаси представила громаді звіт-презентацію закладу як учасник обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». Захід відбувся в приміщенні обласної філармонії. Про це повідомляє прес-служба гімназії.

Переглянути звіт завітали учні та батьки, вчителі, представники влади, директори інноваційних шкіл області та шкіл міста, друзі гімназії. Колектив підготував яскраву презентацію «родзинок» навчального закладу, які відрізняють його від інших.

Вальс і танго кадетів та паняночок, кадетський гімн, впоряд від кадетів-десятикласників, відеозвернення від випускників з різних куточків світу, презентація мовного проекту «Говорити українською модно», досягнення робототехніків, обдаровані учні та відомі спорсмени, баскетбольний клас, хортингісти, виконання учителями пісні «Червона рута» трьома мовами, пісенні дарунки від Катерини Гончаренко та Владислава Федоряки та неймовірна фінальна пісня – усе це об’єднане єдиним гаслом «Творимо Гімназію успішного українця».

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, завітавший на свято, зазначив:

– Вітаю вас із чудовим, змістовним і феєричним звітом перед громадою. Дев`ята гімназія є учасником обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». Це чудовий проект, завдяки якому наші перша та дев’ята гімназії отримали підтримку з обласного бюджету. Такі навчальні заклади, як ваш, є прикладом для іннших черкаських шкіл.Так тримати, командо гімназії №9!

Залиште коментар