На ремонт доріг Чорнобаївщини виділено 17 млн грн

На ремонт доріг Чорнобаївщини виділено 17 млн грн

Про це йшлося під час апаратної наради, яку провів 31 липня голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, працівників апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про стан ремонту доріг комунальної власності та загального користування інформувала присутніх начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк, яка зазначила, що станом на 24.07.2017 року на ремонти доріг комунальної власності передбачено в бюджетах селищної і сільських рад 17 млн грн, з яких виконано роботи на суму близько 10 млн грн.

Найбільші обсяги робіт проведено Чорнобаївською селищною радою по вул. Центральній на 5.5 млн грн, Іркліївською сільською радою на 1,6 млн грн, роботи продовжуються.

Завершено ремонти Хрестителівською сільською радою на 1 млн 53 тис грн, Ревбинською, Новоукраїнською, Малобурімською, Лукашівською, Комінтернівською, Кліщинською, Жовнинською, Веселохутірською, Богодухівською сільськими радами.

Староковрайською та Лящівською сільськими радами частково проведено ремонти та надалі планується продовжити, розпочато ремонти Великоканівецькою сільською радою.

У Великій Бурімці заплановано проведення ремонтів на жовтень, проте розглядається питання про направлення цих коштів на компенсацію населенню за свиней.

В інших населених пунктах проведення ремонтів на дорогах комунальної власності заплановано на серпень-жовтень.

Підрядниками Служби автомобільних доріг виконано роботи на дорозі Н-08 Старий Коврай – Ленінське – Лящівка на суму близько 3 млн грн, ведуться роботи на дорогах Богодухівка – Тарасівка – Нове Життя, Н-08 – Мирне та ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв.

Філією Золотоніського ДЕД «ДП Черкаського облавтодору» було частково проведено поточний дрібний ремонт дороги державного значення Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни (Т-2417 Н-08) від 23 км по 29 км, який планується продовжити.

Про це повідомляють Новини Черкас.

Прочитайте ще:

Залиште коментар