На ремонт Монастирищенської школи витратили понад 2,6 млн гривень

На ремонт Монастирищенської школи витратили понад 2,6 млн гривень

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль перевірив нинішній стан Монастирищенської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Вона визначена опорним навчальним закладом. На її ремонт, зокрема й на придбання матеріально-технічного обладнання, виділили за рахунок освітньої субвенції з держбюджету більше 2,6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Це дало змогу відремонтувати внутрішнє приміщення, замінити вікна, двері, придбати спортивне спорядження.

Також віднині тут працюватимуть кабінети фізики, інформатики, географії, історії, хімії, 2 лінгафонних кабінети. Долучили також кошти обласного та районного бюджетів.

Нагадаємо, в межах виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року» в регіоні за конкурсом було обрано 29 шкіл. Також з 1 вересня  функціонуватиме 7 опорних шкіл, до кінця 2017-го – 13.

На сусідній Христинівщині, наприклад, до переліку інноваційних шкіл області входить Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей. Нині тут проводять ремонтні роботи. На це за рахунок освітньої субвенції передбачили більше 1, 2 млн грн. А в межах співфінансування з обласного та районного бюджетів вже створили шаховий клас, за спонсорські кошти облаштували сучасний лінгафонний кабінет.

Важливо, що на високому рівні в навчальному закладі налагоджене міжнародне партнерство. Співпраця з 21 державою світу дозволяє навчальному закладу брати участь в різних проектах.

Залиште коментар