На Шполянщині розпочато підготовку до проведення обласного марафону з бігу

На Шполянщині розпочато підготовку до проведення обласного марафону з бігу

13 липня 2017 року голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко провів робочу нараду по питанню підготовки до проведення 5 серпня цього року на Шполянщині обласного марафону з бігу по шосе на честь пам’яті Івана Чернявського, чемпіона Європи, учасника Олімпійських ігор 1956 року в м. Мельбурні. Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Учасники засідання, а це завідувач Черкаського клубу любителів бігу «Ритм» Юрій Воробйов, сільський голова Товмача Сергій Коваль та головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Бурлака, обговорили організаційні питання та внесли ряд пропозицій, які будуть враховані при підготовці до заходу. Зокрема, йшлося про залучення до пробігу спортсменів із Франції та про заохочення переможців і учасників.

Маючи певний досвід у проведенні подібних заходів, голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко подякував гостю з Черкас за візит та запевнив, що буде докладено максимум зусиль, аби цьогорічний обласний марафон на Шполянщині пройшов на належному рівні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар