На стіні школи №33 з’явився мурал, присвячений Василю Симоненку

На стіні школи №33 з’явився мурал, присвячений Василю Симоненку

На стіні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №33 завершили мурал, присвячений Василю Симоненку. У такий спосіб вирішили акцентувати увагу на постаті українського поета і журналіста, ім’я якого носить школа з 1994 року.

Директорка навчального закладу Оксана Коваленко розповідає, що почавши роботи з утеплення закладу, вирішили вшанувати і постать нашого земляка-патріота. Відтак на фасаді школи розмістили стінопис і геометричний орнамент з використанням патріотичних кольорів.

Виконав роботу художник Ігор Новіков, який до цього робив на черкаських будинках стінописи Кузьмі Скрябіну та полеглому захисникові Віктору Полонському.

У школі №33 діє музей-світлиця Василя Симоненка. Тут зберігають цінні експонати, зокрема, особисті речі Василя Андрійовича: одяг, друкарську машинку та радіо. Їх передала у шкільний музей покійна мама поета Ганна Щербань. Також у школі щорічно відзначають Симоненківські дні.

«Відтепер навчання та виховання патріотів вільної України, про яку так мріяв поет, розпочинатиметься з першого кроку на території нашої школи, – зазначила директорка школи Оксана Коваленко. – Роботи з утеплення навчального закладу тривають. Дякуємо за затишок і тепло взимку міській владі Черкас та всьому депутатському корпусу міської ради».

Залиште коментар