На тальнівських базарах можна купити недорогі ягоди

На тальнівських базарах можна купити недорогі ягоди

Навесні, коли замість очікуваного тепла вдарили морози, люди з болем на серці спостерігали за тим, як все повимерзало. Тому й не дивно, що очікували позахмарні ціни на ягоди, а то й взагалі їх відсутність.

Але насправді все не так лячно, як здавалося. Померзло одне, то вродило інше.

Кожна вишня та черешня ломиться від плодів. У декількох районах Тального встановлені саморобні таблички з надписами «Куплю вишню». Підприємливі тальнівці скуповують ягоди по 6 гривень за кілограм.

На маленькому базарчику в центрі Тального зустрічаємо декількох жіночок, які продають домашні ягоди.

– Беріть вишеньки по 10 гривень за літрову банку. Домашні, не червиві, – запрошує одна з продавчинь, – ось і малинка є по 20 гривень, смородина по 30 гривень. Якщо на закрутку будете брати, віддам все на половину дешевше. Тут не багато зосталося.

Ми дивуємося з такої доброти. Але дарма. У понеділок 26 червня біля магазину «Світ електрики», що навпроти Приватбанку, малину продавали по 10 гривень.

На великому базарі в ряд продається повний асортимент ягід. І щоб дуже дорого, то теж, ні.

– Та в мене тих ягід повно, дівати нема куди. Можу й за спасибі віддати, якби тільки прийшов хто та обірвав, – каже пані Тамара, яка поруч купувала огірки та помідори.

Отже, на великому базарі тиждень через тиждень з’являються все нові та нові бабусі, які пропонують такі ціни на ягідний врожай: вишня від 7 до 15 гривень, черешні по 35 гривень, залишки духмяної полунички обійдуться вам у 40 гривень, порічки по 30 українських купюр.

Смородину рекламують по 35 гривень, а ранню малину по 25. Звичайно, якщо будете брати більше – якусь гривню та й скинуть, не без цього. Але коли є руки, то навіщо витрачати гроші, як можна й самому нарвати того добра.

До слова, минулого базару, ближче до обіду продавці ягід пакували вже пусті відра та ящики. Тому ті, хто довго сплять, готовими назбираними вишеньками навряд чи поласують.

Про це пише viche.ck.ua.

Прочитайте ще:

Залиште коментар