На ТЕЦ звітують про закінчення випробувань і обіцяють за кілька днів дати усім гарячу воду

На ТЕЦ звітують про закінчення випробувань і обіцяють за кілька днів дати усім гарячу воду

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» завершила проведення гідравлічних випробувань у м. Черкаси. Наразі відновлено кільцеву схему теплопостачання, щоб забезпечити містян гарячою водою. Про це повідомляє пресслужба теплопостачальника.

На сьогодні майже в усіх будинках споживачів Черкаської ТЕЦ відновлена подача теплоносія, за виключенням вулиць: Новопречистенська, Митницька, Богдана Хмельницького, Гуржіївська та Кобзарська. По цих вулицях є локальні пориви теплової мережі, виявлені під час 4-го етапу гідровипробувань. Зазначені пошкодження фахівці ТЕЦ планують усунути протягом декількох днів.

Також незабаром буде відновлене гаряче водопостачання на вулиці Симиренківська, де нині завершено реконструкцію ділянки теплової мережі в рамках інвестиційної програми. Завдяки проведеній заміні трубопроводу значно покращено гідравлічний режим, що вже цього опалювального сезону відчують мешканці всього міста.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням віднестися до тимчасових незручностей, адже проведені роботи на тепломережі сьогодні є запорукою надійного теплопостачання до наших осель взимку.

СХЕМУ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ВІДНОВЛЕНО#черкаськатец #тепловамережа #гарячеводопостачанняВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ…

Опубліковано Черкаська ТЕЦ, ПРАТ "Черкаське Хімволокно" Середа, 25 вересня 2019 р.

Залиште коментар