На торф‘яники, що горять під Ірдинем, прибуло керівництво області

На торф‘яники, що горять під Ірдинем, прибуло керівництво області

У селищі Ірдинь під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка відбулося виїзне засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Головним питанням була ситуація із ліквідацією загорань торф‘яників.


Під час наради були розглянуті, оперативну обстановку що склалася на місці надзвичайної ситуації, а також проблемні питання пов‘язані із ліквідацією надзвичайної ситуації.
За результатами наради були дані протокольні доручення, по використанню фінансів резервних фондів, а також додатковому залученню необхідної інженерної техніки. Рішенням комісії на територіях прилеглих до зони проведення робіт, до особливого повідомлення заборонені полювання та риболовля.
Зараз на місці проведення робіт сконцентроване угрупування сил, до якого входить пожежна та спеціальна техніка 7 пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Черкаській області, Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”, Загалом 34 одиниці пожежної та інженерної техніки та 102 особи з різних служб. Від Управління ДСНС 25 одиниць техніки та 80 фахівців.


Задіяні також 25 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, представники Національної поліції і швидкої медичної допомоги.
Безпосередньо на 4 оперативних дільницях участь у гасінні пожежі беруть 23 одиниці техніки, 16 від Управління ДСНС, працюють 20 пожежних стволів.


Пожежа торфу та сухої рослинності в адміністративних межах Білозірської об’єднаної територіальної громади на площі 51 га, розпочалася 17 вересня. Спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів та інших служб, станом на вечір 20 вересня вдалось ліквідувати вогонь на площі у 7 Га.
Представниками лісового господарства, за допомогою тракторів створені меліоративні полоси за допомогою яких вдалось ліквідувати загрозу поширення вогню на лісовий масив. Тривають роботи важкої інженерної техніки по створенню захисних канав навколо небезпечних ділянок.
Для обмеження перебування в небезпечній зоні сторонніх осіб, працівниками поліції навколо місця пожежі перекрито усі автомобільні та пішохідні шляхи.
Серед населення селища Ірдинь, села Білозір’я та села Дубіївка, найближчих населених пунктів, проводиться роз’яснювальна робота щодо попередження отруєння людей продуктами горіння через підвищену задимленість атмосферного повітря.

Прочитайте ще:

Залиште коментар